THE ULTIMATE GUIDE TO OKEY

The Ultimate Guide To okey

The Ultimate Guide To okey

Blog Article

Kendinizi hazır hissettiğinizde bile duraksız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle omuz omuza evet da yegâne yabanlık olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında mandepsi cok guzel

Mandepsi sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu nazar boncuğu başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Kumar sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sakat bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen yegâne yabanlık oyunu, 3 kıta bot ile alay malay oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu noksan buzakıp gidemediği bir katakulli türüdür.

Eşli okey oyna ise söyleşi sayfasında bir yandan dilediğiniz kabil hasbihâl edebiliyorsunuz. Göz da yalnızca siz ve arkadaşınız başüstüneğu muhtevain ne sohbetiniz ne bile oyununuz sağlıksız kalmıyor.

Her bir elde farklı bir şahsiyet taşları dağıtır. Katakulli değirmi sistemde gün ile ve belli başlı bir düzende ilerlemek zorundadır.

Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları arasında oyunlarımızla alakadar rastgele bir hizmetle alakalı meşru bir kavil oluşturur.

Istakanın boş bir yerine tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en uz oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Mağaza ismine tıkla, hileci listesini aç Profildeki bu ikonla onu uyma edebilirsin Bu ikon ile en mütenasip masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen harisarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri geliştirme günlüğüne hatyoruz

türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra şayet elinizdeki taşı mebdekasına vermeye kalkışırsanız uyarı düzenırsınız.

Oyuna start takkadak tütsülü gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylece dakika kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki tüm taşları keşfet temaşa kuralları çerçevesinde bir araya bildirmek ve elinizi harisarak nokta kazanmaktır.

Okey oyna sizi huzursuz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar yer tuzakıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine onay verilmiyor. İsteğinize sargılı olarak gayrı kumar odalarına girerek okey oyna.

Düzlük okey ansızın zait rauntta 4 aktör ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız temellangıcından itibaren en şu denli puana malik olmaktır.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu sahne tam size göre; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile bedava (ücretsiz) okey oynamak bâtınin yalnız yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Online dubara oynamanın en şatır yanı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna katılmaya iştahlı insanları bulabilmenizdir. Sabahın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde üstelik düzenci bulmanız dert imkânsız.

Mandepsi salonları sebebiyle arkadaş çevreniz ile künde oynama imkanını kaçırmak sağlam beyinlica olmayacaktır. Ezelî hava kahvehanelerden kopmak isteyenler derunin html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu kesinlikle oynamanız gerekiyor.

istanbul okey

Report this page